-
Vendor:Lannie Rae Gourmet
Peach Lavender Scone Mix
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
-
Vendor:ouistitine
Lavender Teddy Bear
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
$45.00 - Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
More options availableSale -
Vendor:Tullamore Lavender Co.
Hot + Cold Lavender Compress
- Regular price
- $48.00
- Regular price
-
- Sale price
- $48.00
- Unit price
- per
More options available -
Vendor:Tullamore Lavender Co.
Lavender Eye Pillow - Cotton
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
More options available -
Vendor:Tullamore Lavender Co.
Lavender Eye Pillow - Linen
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
More options available -
Vendor:Bungalow Blue Collection
Lavender-Filled Scrunchie
- Regular price
- $8.85
- Regular price
-
$15.00 - Sale price
- $8.85
- Unit price
- per
Sale -
Vendor:Tullamore Lavender Co.
TLC Lavender Harvest CSA Share
- Regular price
- $75.00
- Regular price
-
- Sale price
- $75.00
- Unit price
- per
-
Vendor:Tullamore Lavender Co.
Craft Lavender Buds
- Regular price
- From $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $10.00
- Unit price
- per
More options available -
Vendor:Tullamore Lavender Co.
Surprise Me! with Lavender
- Regular price
- From $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $10.00
- Unit price
- per
More options available -
Vendor:Brown Paper Fox
Lavender Lapel Pin
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
$11.50 - Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sale -
Vendor:Tullamore Lavender Co.
TLC Lavender Wrap
- Regular price
- $60.00
- Regular price
-
- Sale price
- $60.00
- Unit price
- per
More options available -
Vendor:Tullamore Lavender Co.
The TLC Sachet
- Regular price
- From $6.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $6.50
- Unit price
- per
More options available -
Vendor:Tullamore Lavender Co.
Sashay, Away in support of Rainbow Railroad
- Regular price
- From $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $10.00
- Unit price
- per
More options available -
Vendor:Tullamore Lavender Co.
Lavender Plant (4" pot)
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
More options available